Rozloučení s předškoláky

19.června 2024  |   Ředitelka  |

Ve čtvrtek 27. 6. se symbolicky rozloučíme s dětmi, které se v září již do mateřské školy nevrátí a vydají se na další cestu za poznáním do základní školy. A tak pořádáme velkou rozlučkovou párty na školní zahradě. Pro rodiče předškoláků pak další informace níže:

Rozloučení s předškoláky

27. - 28. 6. 2024

tentokrát  na téma "Ten umí to a ten zas tohle..."

Čtvrtek 27. 6. 2024

Den plný zábavy, soutěží a tance pro všechny děti.

Odpoledne od 15,45 hodin zveme rodiče předškoláků na zahradní párty spojenou s "maturitou" a slavnostním pasováním dětí na školáky".

Děti následně čeká další bohatý program plný zábavy, her, tance, ale i kotlíkové vaření na ohni, stezka odvahy a spaní v MŠ bez maminky.

Ráno 28. 6. pořádáme dopolední tajný výlet

Děti (předškoláci) potřebují:

- Vhodné oblečení dle počasí

- Karimatku

- Spacák a polštářek

- Kartáček na zuby a pastu

- Čisté spodní prádlo na druhý den

- Vhodné oblečení a obuv na páteční výlet

- Batůžek s pitím

- A hlavně dobrou náladu a chuť si hrát:-)

Dnes je 18. října 2024
a svátek má Lukáš.