Cesta za velikonočním zajíčkem

29.3. - 31. 3. 2021

V areálu děti najdou sedmnáct snadných úkolů. Je potřaba postupovat od č.1 k č. 17 a zaznamenávat si červeně vyznačená písmenka na každém zastavení, protože tvoří tajenku (vhodné je vzít si s sebou tužku a papír).

Cesta začíná u vrátek před školkou a pokračuje po chodníku, podél plotu nahoru, kde bude odemčena brána do zahrady. Tou vejdete a postupně budete plnit úkoly i na zahrádce. Když všechno zvládnete, a já vím, že ano, tak zajíčka najdete. A když mu ukážete vyluštěnou tajenku a zazpíváte koledu, bude pro Vás jistě mít nějaké přakvapení:-)

Pár důležitých upozornění:

Prosíme, v areálu se zbytečně nezdržujte, aby nedocházelo ke shromažďování více lidí. Pokud už se s někým na zahradě sejdete ve stejný čas, dodržujte rozestupy a mějte nasazenou roušku. Chceme dětem zpříjemnit velikonoční čas, ne si způsobit problémy. Děkujeme za pochopení a součinnost.

Přejeme příjemnou zábavu!!!!!

430 Přání k Velikonocům ideas in 2021 | velikonoce, velikonoční přání,  obrázky