Aktuality

Šmouliáda aneb Šmoulí olympiáda

26.3.2019

Šmouliáda aneb Šmoulí olympiáda se koná v úterý 26. 3. v Městské sokolovně. Pro děti je zajištěn zajímavý a zábavný sportovní program. Prosíme rodiče, aby dali v tento den dětem modré tepláky a bílé tričko (tričko lze zapůjčit v MŠ) a hlavně pevnou sportovní obuv do haly.

Předškoláci v lavicích

18. 3. 2019

Náhradní termín pro návštěvu předškoláků v ZŠ Školní byl stanoven na pondělí 18.3. Děti se seznámí s prostředím základní školy a nahlédnou do vyučovací hodiny prvňáčků, kde pro ně paní učitelka jistě opět připraví zajímavý program.

Pyžamová párty + divadlo v MŠ

21. 3. 2019

Ve čtvrtek 21. března opět oslavíme Mezinárodní den zdravého spánku. Děti přijdou ve "spacích"mundůrech - kreativitě se meze nekladou. Součástí akce bude Maňáskové divadlo Šternberk se třemi klasickými pohádkami ( pohádky před spaním "O Šípkové Růžence", "O Pejskovi a kočičce" a "Zajíc, liška a kohout").

Prosba o spolupráci

26.2.2019

Vážení rodiče, protože se stejně, jako v minulém roce, zapojí naše MŠ do velikonoční výzdoby stromů na náměstí, prosíme o pomoc se sbíráním "vejdunků" (vyfouknuté vajíčko), které pak společně s dětmi ve školce nazdobíme a použijeme do soutěže "O nejkrásnější velikonoční strom". Vzhledem k tomu, že jsme nejmenší školička v Železném Brodě, nezapomeňte hlasovat, pokud se vám bude náš strom líbit:-)

icons by Fasticon.com